Reference

Ohlasy spokojených klientů (najdete i na FB stránkách)

Denisa Adamcová

Markét je prostě profík, svou práci dělá s láskou a je to vidět. Na začátku si společně proberete vaše představy a stanovíte si cíle. Tréninky jsou přizpůsobené vaší kondici a preferencím, takže se zbytečně netrápíte, ale cvičení je zábavné a pokroky viditelné. Markét je empatická a energická, umí vás namotivovat i pochválit. Domů vždy odcházím s dobrou náladou a s pocitem, že jsem zase o kousek překonala samu sebe. Doporučuji. Rozhodně.

Natalie Zbuzková

Markétka mě nadchla nejen svými tréninky, ale i tím jak pozitivní je to osoba. Sama jsem už vyzkoušela více osobních trenérů a u Markét je opravdu vidět, že to co dělá, dělá s maximálním zapálením a zájmem. Navíc je empatická a člověku se věnuje na 100%, s čímž jsem se už (bohužel) dlouho nesetkala..takže Markét jen a jen doporučuju!.

Michaela Kopecká

Markét je skvělá trenérka. Musím vyzdvihnout především vstřícný a motivující přístup ke klientům a propracované tréninky, které jsou tak různorodé, že nikdy nevím, co nového na mě vymyslí. Moc děkuji za skvělé výsledky, kterých bych bez Markét nikdy nedosáhla.

Denisa Hořejšová

Markétku mohu jako trenérku jen doporučit! Jde vidět, že jí práce moc baví, rozumí jí a snaží se i nadále vzdělávat. Všechny cviky vysvětlí, názorně ukáže a dbá na jejich správné provedení. Skvělým bonusem je její veselá povaha a empatie, člověk se vždy těší na další trénink. Zároveň umí být také přísná a motivat k lepším výkonům, což je potřeba k docílení brzkých výsledků.

Gabriela Bočková

Markét je dokonalý profesionál s pozitivním přístupem k životu a svým elánem dokáže dostat z každého to nejlepší. Tréninky s ní nejsou rozhodně nuda, cvičení přizpůsobuje na míru, je na ní znát, že ji práce baví a dokáže z vás dostat to nejlepší! A je s ní sranda. Je skvělá!

Matouš Hartman

Markéta není jen schopná trenérka, ale také skutečná profesionálka. Kromě odbornosti ve své profesi, se vzdělává ve správném přístupu ke klientům, ve snaze poskytnout opravdu bezkonkurenční službu a odlišit se od konkurence. Nedávno absolvovala intenzivní školení pod vedením našeho týmu, kde se naučila jít vždy cestou maximální kvality a péče o klienta. Kromě tréninků se postará také o vaši stravu, motivaci a mentální podporu - vše ve snaze neumožnit vám na cestě za vašim cílem jakkoliv selhat. Určitě to není trenérka pro každého a své klienty si pečlivě vybírá, ale pokud chcete více než jen trenérku a myslíte to se svým zdravím vážně, tak právě ona je jasná volba!.

Jana Cimická

Markét je skvělá trenérka, která mě naučila spoustu nových cviků. Tréninky s ní byly zábava a dostala jsem se tak do dobré kondiční formy, která mi pomohla dosáhnout vyšší mety v mém primárním sportu. Na Markét velmi oceňuji její vstřícnou a veselou povahu.

Alberto José Sánchez Alvarado

,,She is a great personal trainer, I was able to achieve my fitness goals and Markéta always pushed me to keep it going. I highly recommend her."

Raul Capote Rodriguez

Je to strašně hodný a pozitivní člověk. Od začátku do konce tréninku je v pozitivní náladě. Tvrdě se s ní trénuje a tak se mě snaží dostat co nejrychleji k cíli, kterého chci dosáhnout. Pomáhá mi cítit se dobře a pohodlně při cvičení, které dělám. Hodně se toho s ní naučím a motivace během tréninku nechybí. Je to pětihvězdičková trenérka, fakt skvělá!.

Iveta Klementová

Pokud chcete při cvičení hodit starosti za hlavu, nepřemýšlet nad ničím jiným než nad "nádech a výdech", svěřte se do odborných rukou Markétky. Je to odbornice na slovo vzatá, která Vás nikdy z tréninku nenechá odejít, dokud z Vás nevytáhne to nejlepší. Věřte, že po tréninku s ní člověk odchází maximálně spokojený, že do toho dal všechno a že ten trénink byl stoprocentní! S Markét trénuji už třetí týden a pokroky jsou znát! Doporučuji.

Iveta Vondráčková

Markétka ta nej trenérka co jsem poznala. Je milá, trpělivá, vše vysvětlí a umí člověka povzbudit. Na každý trénink se vždy těším. Nikdy není pozdě začít. Markétku doporučuji!!!

Hanna Vrubleuskaya

Rozhodně doporučuji! Markéta je úžasná trenérka, cvičení je přizpůsobené na míru, různorodé a zábavné. Již po několika trénincích cítím změny a mám motivaci sportovat více. Děkuji!

Natálie Zayets

Markéta je profesionální trenérka. Dobře se s ní trénuje, je velmi pozitivní a motivující. Trénink dá opravdu zabrat, ale po tréninku se cítím velmi nabuzeně a plná energie. Markétu jako osobní trenérku doporučuji, lepší nenajdete.

David Pospíšil

Velká profesionálka s pozitivním přístupem. Dokáže nadchnout, poradit i přizpůsobit cvičení akorát na míru. Tréninky nikdy nejsou stereotypní a vždy mě baví. Markét mohu vřele doporučit. .

Josef Smrž

Markéta mě rozhodně nešetří, ale díky ní mám super pocit po tréninku. Cvičení je různorodé, umí namotivovat a vyždímat ze všech sil, když si člověk myslí, že už nemůže. Lidský přístup, kdy se člověk i na tréninku zasměje jen podtrhává moje díky. Rozhodně jsem rád, že jsem navázal spolupráci zrovna s Markétou :-) Hip hip hurá!“

Denisa Tóthová

S Markét trénuji již skoro měsíc a musím říct, že to bylo skvělé rozhodnutí! Upravila jsem jídelníček, makám na zbavení se zlozvyků (všudypřítomný příležitostný alkohol) a hlavně v posilovně mě dokáže vyhecovat, i když já sama bych to už kolikrát vzdala . Jsem zvědavá na výsledky. Pokud někdo váháte, mohu jedině doporučit !!!

Bětka Opočenská

Tréninky s Markét jsou naprosto boží! Nic vám nedá zadarmo, ale ty endorfiny a dobrý pocit na konci za to stojí. Zároveň mi sestavila jídelníček, který mi naprosto vyhovuje. Po měsíci cvičení s Markét se cítím fyzicky silnější. Za mě doporučuji všemi deseti.

Lucka Janšová

Určite odporúčam!Od prvého tréningu je všetko naozaj super individuálny prístup, Markét veľmi ochotne so všetkým poradí a odpovie na otázky a vždy tréning začneme aj ukončíme s úsmevom a hlavne dobrým pocitom.

Marek Lis

Markéta respektuje cíle klientů a dovede přizpůsobit trénink na míru a to tak, že motivuje dopředu a rozšiřuje rozsah cvičení. Výsledky se dostavily rychle. Navíc oceňuji její flexibilitu co se týká časového plánování.

Zuzka Rychlá

Markét z vás vydoluje i ten poslední cvik, o kterým jste si nemysleli, že ho dáte. Umí být přísná, ale taky pozná, kde už má člověk limity. Smích a dobrá nálada jsou vždycky součástí tréninku.

Vasyl Danylyč

„Perfektní přístup. Profesionalita.