Služby a spolupráce

Osobní tréninky

Vedení osobních tréninků na bázi pravidelné a dlouhodobé spolupráce jsou efektivní cestou jak dosáhnout Vašeho vysněného cíle.

Na základě na klientovo preferencí a přání vytvoříme pilíře tréninku. Moji prioritou je klientův pocit spokojenosti z vlastního odvedeného výkonu a chutí na sobě dál pracovat.

Kromě estetické stránky klienta se zaměřuji na funkční stránku, která je na prvním místě. Fyzická krása a funkční tělo jde ruku v ruce. Toho docílíme naučením správných pohybových vzorců, které aplikujeme v běžném životě.

Během tréninku využívám různých cvičebních pomůcek jako jsou TRX, bosu, posilovací gumy a expandery, kettlebely a další zátěžové pomůcky (např. činky), švihadla, bedny, rollery a jiné. Tou největší cvičební pomůckou je naše tělo. Pojďme o něj postarat společně.  

Možnosti osobních tréninků:

- 1:1 (klient : kouč)

- semi-privátní tréninky (max. počet čtyři osoby)

Individuální stravovací plán

Dlouhodobě udržitelné výsledky a zdravý životní styl je přímo závislý na vyváženém stravování bez extrémů. Moje stravovací plány se skládají z racionální stravy. Nejedná se o dietění, ale o pestré stravování založené na klientovo potřebách sestavených na míru. Je tvořen velkým množství variant daných chodů + možnostmi výběru jednotlivých potravin dle vlastních chutí a preferencí. 

Naučím Tě jak se správně stravovat, tak aby ses cítil/a skvěle a nepotřeboval/a do budoucna žádné další jídelníčky.

Nebuďte otrokem jídla. Jídlo je tu pro Vás, ne vy pro něj.